Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wspólnie dla dróg

2011-12-12

Wspólnie dla dróg

Zarząd Województwa Śląskiego przyjął program zadań na drogach wojewódzkich – WID 2012.

WID 2012 to szczegółowy program zadań drogowych województwa śląskiego na 2012 r. Zostały w nim określone zasady wspólnego finansowania inwestycji drogowych z budżetów gmin, powiatów oraz samorządu województwa, które dotyczą przede wszystkim budowy skrzyżowań, chodników, ciągów pieszo-rowerowych, zatok autobusowych, a także sygnalizacji świetlnej.

W uchwale została określona minimalna stawka finansowania ze środków własnych województwa śląskiego, która w roku 2012 ma wynieść 5 mln zł. Gminy oraz powiaty do 15 stycznia 2012 r mają czas na złożenie wniosków o ujęcie zadań w programie WID 2012.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-12-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskidomy na wynajem gmina Gorzkówdomy na wynajem gmina Bolesławmieszkania na sprzedaż w Nowe Strączedomy na sprzedaż w Grodzewiemieszkania na sprzedaż w Piłce

Deweloperzy

);