Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wizyta ministra infrastruktury w Holandii

2010-06-22

Wizyta ministra infrastruktury w Holandii

Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk spotkał się w Hadze z ministrem transportu, robót publicznych i gospodarki wodnej Holandii Camielem Eurlingsem.

Podczas pobytu w Hadze w połowie czerwca minister infrastruktury Cezary Grabarczyk spotkał się z ministrem transportu, robót publicznych i gospodarki wodnej Holandii Camielem Eurlingsem.
 
Ministrowie omówili kwestie współpracy dwustronnej oraz najważniejsze zagadnienia na forum Unii Europejskiej. W trakcie spotkania podpisano dwustronne Memorandum o Współpracy. Dokument ten wytycza kierunki wspólnych działań na następne 10 lat. Minister Grabarczyk wziął również udział w Międzynarodowej Konferencji na temat Korytarzy Kolejowych, która odbyła się w Rotterdamie. W konferencji uczestniczyli także wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Siim Kallas, ministrowie ds. transportu z Holandii, Czech i Luksemburga oraz wiceministrowie ds. transportu z Niemiec, Włoch, Litwy i Hiszpanii.
 
Podczas spotkania została przyjęta Deklaracja Rotterdamska. Dokument ten ma stworzyć szansę dla wszystkich zainteresowanych krajów do rozwoju sieci towarowych korytarzy kolejowych w Unii Europejskiej w celu usprawnienia połączeń na wytyczonych trasach. Jeden z trzech wymienionych w deklaracji korytarzy będzie miał następujący przebieg: Bremerhaven/Rotterdam/Antwerpia-Akwizgran/Berlin-Warszawa-Terespol (granica polsko-białoruska)/Kowno.
 

 

Źródło: KRN.pl | 2010-06-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniadziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Ostródzkimieszkania na sprzedaż powiat Białostockilokale użytkowe na wynajem gmina Żurawicadomy na wynajem gmina Gorzycemieszkania na sprzedaż w Kostrzycymieszkania na sprzedaż w Łętowo-Dąbiemieszkania na sprzedaż w Malwinowo

Deweloperzy

);