Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wilanów ma park

2011-11-24

Wilanów ma park

Jeśli nie liczyć ogrodów zamkniętych wewnątrz osiedli, to do tej pory ogólnodostępnych zieleńców na terenie Miasteczka Wilanów nie było.

Jeśli nie liczyć ogrodów zamkniętych wewnątrz osiedli, to do tej pory ogólnodostępnych zieleńców na terenie Miasteczka Wilanów nie było. Pojawił się pierwszy, który jest niewiele mniejszy niż Rynek Starego Miasta – podała „Gazeta Wyborcza”.

Przy ul. Herbu Szreniawy powstał skwer o łącznej powierzchni 5 tys. m kw. Na parceli posadzono prawie 50 drzew (jarząbów i klonów) oraz blisko 500 krzewów. Oprócz zieleni urządzonej pojawiły się tam żwirowe alejki i elementy małej architektury, np. ławki, latarnie i stojaki na rowery.

Przestrzeń publiczną zaprojektowaną przez Guy'a Perry'ego urządziła firma Polnord – właściciel terenu, który w sąsiedztwie planuje realizację galerii handlowej Śródmieście Wilanowa. Polnord zbuduje ją we współpracy z firmą GTC.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-11-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Chełmlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kamiennogórskimieszkania na wynajem gmina Chodzieżlokale użytkowe na sprzedaż gmina Brzeźnicadomy na sprzedaż w Grabówcemieszkania na wynajem w Kopnicydomy na wynajem w Kijach

Deweloperzy

);