Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wielopoziomowy parking na Balicach

2010-03-02

Wielopoziomowy parking na Balicach

Na lotnisku w Balicach, przy międzynarodowym terminalu pasażerskim, oddano do użytku wielopoziomowy parking.

Na lotnisku w Balicach, przy międzynarodowym terminalu pasażerskim, oddano do użytku wielopoziomowy parking – informuje „Gazeta Krakowska”. Obecnie czynne są trzy kondygnacje, na których znajdują się 424 miejsca postojowe. Ma być ich znacznie więcej – według planów parking pomieści 1243 samochody.

Otwarty obiekt jest w pełni zautomatyzowany. Nowy parking jest płatny, pozostawienie samochodu na godzinę kosztuje 6 zł, a na cały dzień – 40 zł. W wakacje zostaną wprowadzone zniżki na parkingu długoterminowym. Stary parking na wolnym powietrzu będzie zamknięty dla samochodów osobowych. Znajdą się tam miejsca postojowe tylko dla autokarów i busów. Przed terminalem pozostanie zatoczka, która pozwoli zatrzymać się na kilka minut, aby wysadzić lub odebrać pasażerów – dodaje gazeta.
 
 

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 1.03.2010 | 2010-03-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Siedleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Wrocławmieszkania na sprzedaż gmina Czarny Dunajecmieszkania na wynajem gmina Miłkowicemieszkania na sprzedaż w Mizarachmieszkania na wynajem w Błotadomy na wynajem w Brzeszczkach Dużych

Deweloperzy

);