Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wielofunkcyjny obiekt sportowy

2011-11-23

Wielofunkcyjny obiekt sportowy

W Częstochowie realizowany jest projekt budowy wielofunkcyjnej hali sportowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą techniczną.

W Częstochowie, przy ul. Żużlowej ma powstać wielofunkcyjna hala sportowa wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą techniczną. W hali zlokalizowane będą pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej, ręcznej, koszykowej, badmintona, tenisa ziemnego i stołowego umożliwiające rozgrywanie zawodów sportowych. Obiekt zostanie przeznaczony także na cele targowo-wystawiennicze, rekreacyjne i gastronomiczne. Oświetlenie i nagłośnienie spełniać ma wymogi potrzebne do realizacji transmisji telewizyjnych oraz organizacji masowych imprez kulturalnych. W ramach inwestycji planowana jest również budowa infrastruktury technicznej, miejsc parkingowych, dróg wewnętrznych, a także zagospodarowanie terenu. Powierzchnia zabudowy ma wynosić 9 380,64 m kw.

Beneficjentem inwestycji jest Gmina Miasto Częstochowa. Projekt będzie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 oraz częściowo dofinansowany z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Całkowity koszt wynosi przeszło 69 mln zł.

Dotacja z funduszy UE jest równa 29 mln zł, a z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej 15 mln zł. Termin zakończenia realizacji przedsięwzięcia panuje się na czerwiec 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Konińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Średzkilokale użytkowe na wynajem gmina Dębowa Łąkadomy na sprzedaż gmina Skierbieszówdomy na wynajem w Wargówkomieszkania na wynajem w Borowiniedomy na wynajem w Arynowie

Deweloperzy

);