Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wielki powrót

2011-12-01

Wielki powrót

1 grudnia br. nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora generalnego Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Jacek Bielecki został ponownie wybrany dyrektorem generalnym PZFD, funkcję tę pełnił już w latach 2004-2007. Równocześnie będzie zajmował stanowisko głównego eksperta związku.

Nowy dyrektor to jeden z współzałożycieli PZFD, który od samego początku jest członkiem zarządu, a od 2008 głównym ekspertem związku. W latach 1997-2003 prowadził działalność deweloperską jako dyrektor zarządzający firmą LECH z Piaseczna.

PZFD bardzo dynamicznie rozwijał się pod okiem Jacka Bieleckiego. Jestem przekonany, że ponowny wybór Jacka na to stanowisko jest zapowiedzią większej aktywności związku w reprezentowaniu interesów branży i klientów – powiedział Zbigniew Okoński, prezes PZFD.

Zbigniew Malisz, dotychczasowy dyrektor generalny, z powodu objęcia stanowiska prezesa firmy Mostostal SA z siedzibą w Legionowie, zrezygnował z pełnionej funkcji.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Gostynińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kazimierskidomy na wynajem gmina Krzywińmieszkania na wynajem gmina Stary Dzierzgońdomy na sprzedaż w Gwoździakdomy na sprzedaż w Gierwatachdomy na sprzedaż w Zwierzyńcu Wielkim

Deweloperzy

);