Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wiecha przy ul. Dolnej

2011-10-05

Wiecha przy ul. Dolnej

Uroczystość zakończyła realizację stanu surowego budynku biurowo-usługowego Jeronimo Martins Dystrybucja.

Firma Hochtief Polska zakończyła realizację stanu surowego biurowca przy ul. Dolnej w Warszawie. Symboliczna wiecha zawisła na budynku 5 października, w niespełna 15 miesięcy po rozpoczęciu realizacji.

Biurowiec Jeronimo Martins Dystrybucja to 9-kondygnacyjny obiekt zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Na parterze budynku przewidziano część handlowo-usługową, a na pozostałych piętrach znajdą powierzchnie biurowe.

Obecnie prowadzone są prace elewacyjne i wykończeniowe. Montowane są instalacje elektryczne i mechaniczne. Zakończenie robót planowane jest na I kwartał 2012 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęgaraże na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Nowotomyskidomy na wynajem powiat Lubartowskimieszkania na wynajem gmina Gruduskdomy na wynajem gmina Radziejówmieszkania na wynajem w Starym Grabiążumieszkania na wynajem w Rutcedomy na wynajem w Edwardowie

Deweloperzy

);