Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej TBS-ów na Brochowie

2009-09-22

Więcej TBS-ów na Brochowie

Wrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego kończy budowę 660 mieszkań na Grochowie.

Wrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego kończy budowę 660 mieszkań na Grochowie. Podczas dni otwartych zostały zaprezentowane pierwsze gotowe bloki przy ul. Cedrowej – podaje „Gazeta Wrocławska”.

Prezes wrocławskiego TBS Kazimierz Fiurst zapowiada, że inwestycja będzie gotowa na przełomie stycznia i lutego 2010 r. Bloki powstają także przy ul. Wileńskiej, Pionierów, Syjamskiej i Topolowej. W przyszłym roku wprowadzi się tam w sumie ponad 2 tys. ludzi – czytamy.
 
Jeśli ktoś chciałby się wprowadzić na to osiedle, ma jeszcze szanse, gdyż lista nowych lokatorów nie jest jeszcze kompletna – pisze gazeta.
 
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 21.09.2009 | 2009-09-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Przemyśllokale użytkowe na sprzedaż powiat Makowskidomy na wynajem gmina Mikołajkidomy na wynajem gmina Szczawin Kościelnymieszkania na wynajem w Ratajkachmieszkania na sprzedaż w Marcinkowicachdomy na sprzedaż w Wartowicach

Deweloperzy

);