Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej pieniędzy na plany?

2007-03-17

Więcej pieniędzy na plany?

Grupa krakowskich radnych zaproponowała, by zwiększyć kwotę, jaka w budżecie miasta zostanie zarezerwowana na planowanie przestrzenne.

Grupa krakowskich radnych zaproponowała, by zwiększyć kwotę, jaka w budżecie miasta zostanie zarezerwowana na planowanie przestrzenne. Pierwotnie na przygotowywanie planów miejscowych (w 2007 r.) miasto miało przeznaczyć 3 mln zł. Później prezydent Jacek Majchrowski zadecydował o podwyższeniu dotacji na ten cel do 4 mln zł. Teraz, jeśli pomysł zyska akceptację prezydenta i pozostałych radnych, kwota przeznaczona na planowanie przestrzenne wzrośnie do 5 mln zł. Pomysłodawcy zapewniają, że zwiększenia dotacji na planowanie przestrzenne przyczyniłoby się do wzrostu liczby opracowywanych planów miejscowych. To zaś – dzięki zwiększeniu powierzchni przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe – mogłoby zahamować wzrost cen mieszkań w Krakowie.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" | 2007-03-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości na zamianędziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Pajęczańskidomy na sprzedaż powiat Dębickimieszkania na sprzedaż gmina M. Szczecinmieszkania na wynajem gmina Abramówmieszkania na wynajem w Arynowiedomy na wynajem w Sawkachdomy na sprzedaż w Radomicach

Deweloperzy

);