Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej ofert z górnej półki

2008-01-30

Więcej ofert z górnej półki

W Krakowie przybywa ofert z górnej półki. Na wygodę w najlepszym wydaniu nie brak w stolicy Małopolski chętnych.

W Krakowie przybywa ofert z górnej półki. Na wygodę w najlepszym wydaniu nie brak w stolicy Małopolski chętnych – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Coraz wyraźniej widać, że Kraków nie tworzy już spójnej, homogenicznej całości – zauważa Gazeta, ale staje się metropolią dzielnic i przedmieść, w których ceny metra mogą się zmieniać w zależności od mody. Do takich miejsc można zaliczyć już Zabłocie, które jeszcze do niedawna było tylko zaniedbaną dzielnicą poprzemysłową. Dziś rosnące w tamtejszym rejonie ceny mieszkań są podsycane nowymi inwestycjami. Przykładem może być luksusowy apartamentowiec Garden Residence zlokalizowany na starym Zabłociu, w którym za wygody zapłacimy nawet 13 tys. za m kw.

Jak donosi dziennik, w najdroższej rezydencji w Krakowie, Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej, gdzie 100-letnią kamienicę wkomponowano w zespół trzech nowych budynków, za metr kwadratowy zapłacimy nawet 20 tys. zł. To dużo, ale ceny ultraluksusowych mieszkań w Warszawie są już dwa razy wyższe. W takich sytuacjach płaci się jednak za prestiż i wysoką jakość życia, dlatego ten przedział zarezerwowany jest tylko dla osób o grubych portfelach. W czołówce cenowej Krakowa stoi również nowoczesny apartamentowiec przy Wielopolu spółki General City Center, w którym za metr zapłacimy dziś ok. 18 tys. zł. W tym wypadku wysoka cena podyktowana jest głównie widokiem z okien wychodzących wprost na Stare Miasto.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 29.01.2008 | 2008-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniamieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Piotrkowskimieszkania na sprzedaż powiat Obornickidomy na sprzedaż gmina Korczynamieszkania na wynajem gmina Leśna Podlaskamieszkania na wynajem w Jankowejdomy na wynajem w Jaraczudomy na wynajem w Długopolu

Deweloperzy

);