Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wiadukt odolanowski do remontu

2012-04-24

Wiadukt odolanowski do remontu

Blisko stu letni wiadukt Odolanowskiego w końcu doczeka się remontu. Jeszcze w tym roku planowane są prace renowacyjne.

Blisko stu letni wiadukt Odolanowskiego w końcu doczeka się remontu (w 2001 r. jego stan techniczny oceniono jako zły). W tym roku planowane są prace renowacyjne.

Za remont odpowiada Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu. Prace rozpoczną się najprawdopodobniej w lipcu. Przewidziane są spore utrudnienia w ruchu drogowym, wytyczone zostaną objazdy. Remont przewiduje m.in. wymianę nawierzchni, oczyszczenie oraz podniesienie konstrukcji o 2 m.

Ulica Odolanowska ma status drogi wojewódzkiej. Koszt inwestycji szacowany jest na 11 mln zł, z tego 9 mln zł dokłada Unia Europejska z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Brzeskimieszkania na sprzedaż powiat Głubczyckimieszkania na sprzedaż gmina Myślenicemieszkania na wynajem gmina Skokidomy na wynajem w Trzciancemieszkania na sprzedaż w Nowym Dziebałtowiedomy na wynajem w Choczu

Deweloperzy

);