Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

White Advisory: opinie traderów i inwestorów o brokerze

Materiał zewnętrzny | 2024-05-27

White Advisory: opinie traderów i inwestorów o brokerze
White Advisory: opinie traderów i inwestorów o brokerze

Znana firma brokerska White Advisory z Wielkiej Brytanii zapewnia inwestorom platformę handlową własnego rozwoju i najskuteczniejsze narzędzia do handlu cyfrowego. Istnieje możliwość bezpłatnego szkolenia dla początkujących. Tutaj wygodnie jest śledzić sytuację na rynku, poznać subtelności handlu i uzyskać zasłużony zysk. Usługa nigdy nie była zaangażowana w skandal lub jakiekolwiek postępowanie sądowe i charakteryzuje się doskonałą reputacją. W związku z tym użytkownicy zazwyczaj pozostawiają dość pozytywne opinie na temat współpracy z brokerem.


Opinie o White Advisory: jakie korzyści oferuje broker

Komentarze na temat współpracy z broker są swobodnie dostępne: w sieciach społecznościowych, grupach tematycznych i kanałach, na tak popularnych platformach jak Medium, Linkedin. Klienci w recenzjach opisują swoje doświadczenia z partnerstwa z tym brokerem i wymieniają jego główne zalety:

 • minimalny depozyt - 250 USD;
 • dostarczanie materiałów szkoleniowych dla początkujących traderów, dostęp do lekcji wideo i literatury;
 • zajęcia grupowe i osobisty mentoring;
 • stałe wsparcie graczy ze strony zespołu wsparcia White Advisory 24/7;
 • stale aktualizowane podsumowania przepływów finansowych;
 • proste i przejrzyste programy do handlu algorytmicznego;
 • hojna polityka bonusowa: bonus powitalny, bonus od depozytu, nagrody za polecenia, a także nagrody za lojalność brokera;
 • testowanie możliwości platformy za pomocą bezpłatnego konta; 
 • nieograniczony dostęp do usługi.

Wszystko to świadczy o tym, że White Advisory jest niezawodnym partnerem i mentorem sukcesu. Ci, którzy współpracują z firmą od lat, zauważyli wyraźny wzrost swoich aktywów.

Rodzaje rachunków: co jest dostępne dla inwestorów?

Początkujący inwestorzy w White Advisory mogą wybrać opcję konta, która jest dla nich odpowiednia na tym etapie. Wśród dostępnych opcji:

 1. Basic. Obejmuje standardowe ustawienia, automatyczny handel w okresie próbnym i 10% bonus.
 2. Smart Start. Obejmuje te same ustawienia, co pierwsza opcja, ale bonus wynosi 25%.
 3. Pełny pakiet. Tutaj trader może cieszyć się zautomatyzowanym handlem, profesjonalnymi ustawieniami, wsparciem osobistego konsultanta, dostępem do sygnałów handlowych i 40% bonusem.
 4. VIP. Wypełnienie jak w pełnym pakiecie, ale dodatkowo klienci otrzymują pomoc w przygotowaniu indywidualnego planu inwestycyjnego, a premia wynosi 50%.

Istnieją jeszcze inne zalety dostępnych pakietów od White Advisory, ale wszystkie wymagają dokładnego przestudiowania, aby każdy potencjalny inwestor mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Co można powiedzieć o oprogramowaniu brokera?

664f7c69e52cd.webp

White Advisory oferuje nowoczesne oprogramowanie od najlepszych programistów, które jest stale aktualizowane o nowe instrumenty finansowe. Elastyczne ustawienia pozwalają dostosować określone parametry dla konkretnego inwestora. Ponadto brytyjski broker oferuje różne klasy aktywów handlowych:

 • Forex;
 • kontrakty terminowe;
 • akcje;
 • indeksy;
 • kryptowaluty;
 • towary.

Obecnie centrum analityczne oferuje swoim użytkownikom dźwignię finansową do 1:100, zakres dozwolonych rozmiarów transakcji - od mikro lota do 100 standardowych lotów. Spread i prowizja są zmienne.

Transakcje firmowe: szybkość i bezpieczeństwo

Płatności na platformie White Advisory realizowane są szybko i wygodnie. Traderzy korzystają w tym celu z kart bankowych Visa i Mastercard. Jak potwierdzają opinie klientów, przetwarzanie płatności jest natychmiastowe. Oznacza to, że nie będzie żadnego dyskomfortu moralnego z powodu opóźnień. Stan swoich aktywów można monitorować za pośrednictwem osobistej szafki, w której dane dotyczące salda są stale aktualizowane. Broker umożliwia handlowcom dokonywanie przelewów kryptowalutowych. Są one, podobnie jak inne, realizowane bez prowizji. 

Nie martwiąc się o wypłatę środków, możesz robić więcej transakcji, podnosząc swój poziom zawodowy, co ostatecznie będzie miało pozytywny wpływ na stan aktywów klienta. Broker troszczy się o swoich użytkowników i niezawodnie chroni ich dane osobowe. Oznacza to, że nic nie odciągnie Cię od nauki i skutecznego handlu w przyszłości.

Jakie inne funkcje oferuje platforma?

Brytyjska firma inwestycyjna oferuje swoim klientom duży zestaw narzędzi do produktywnego handlu cyfrowego, w tym codzienne analizy, które pomagają przewidywać strategie dla większych zysków. Możesz dokonywać transakcji z komputera i aplikacji mobilnej na smartfonie. Od momentu powstania broker online stale poprawia swój rozwój.

Hojne i regularne bonusy brokera pomogą ci rozpocząć karierę w świecie handlu bez ryzyka, nawet jeśli pochodzisz z innej sfery działalności i zaczynasz od zera. Program poleceń brokera pomaga partnerom zarabiać więcej poprzez popularyzację marki i zwiększenie napływu nowych traderów. W ten sposób można stworzyć dla siebie dodatkowe źródło dochodu. 

White Advisory jest więc platformą, na której można stać się najlepszym traderem z dowolnego poziomu i zarabiać dobre zyski za swoje umiejętności. Firma oferuje wysokiej jakości szkolenia i stałe wsparcie dla każdego, kto do niej dołączy. Platforma jest zainteresowana pomaganiem swoim użytkownikom w zarabianiu pieniędzy, ponieważ od tego zależy jej dobrobyt i dobre samopoczucie. Liczne opinie klientów tylko to potwierdzają. Zarejestruj się, wybierz aktywa, które Cię interesują, ucz się, słuchaj rad doświadczonych traderów i swojej intuicji, a wkrótce osiągniesz sukces.

 

 

Źródło: Materiał zewnętrzny | 2024-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na wynajem powiat Tomaszowskidomy na wynajem powiat Śremskilokale użytkowe na wynajem gmina Jeżowedomy na wynajem gmina Szaflarydomy na wynajem w Buczachmieszkania na sprzedaż w Mławcedomy na sprzedaż w Dąbrowej

Deweloperzy

);