Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wartostrada dłuższa jeszcze w tym roku

2014-02-27

Wartostrada dłuższa jeszcze w tym roku

Poznańska Komisja Ochrony Środowiska zajęła się przeanalizowaniem zadań wyznaczonych na 2014 r. związanych z budową Wartostrady.

Poznańska Komisja Ochrony Środowiska zajęła się przeanalizowaniem koncepcji zadań wyznaczonych na 2014 r. związanych z budową Wartostrady, czyli 12-kilometrowego odcinka ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Warty

Głównym tematem dyskusji była kwestia terenów zalewowych, przez które poprowadzona zostanie trasa. Jeśli poziom rzeki będzie wyjątkowo wysoki niektóre fragmenty szlaku będą niedostępne. Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta zwrócił również uwagę na korzyści wynikające z umiejscowienia trasy wzdłuż Warty. Zrealizowanie infrastruktury dla pieszych w tym miejscu oznacza, że powstanie ona niezależnie od ruchu samochodowego.

W ubiegłym roku przygotowano 2-kilometrowy odcinek przy ul. Szelągowskiej. Na 2014 r. zaplanowano natomiast m.in. wykonanie fragmentu o długości 0,65 km w pobliżu ul. Ewangelickiej. Działania budowlane na tym obszarze mają potrwać do czerwca br. Ich koszt oszacowano na 500 tys. zł. W dalszej perspektywie, już po zrealizowaniu wszystkich części Wartostrady, ma ona stanowić połączenie między mostami Lecha i Przemysła I. Pomysłodawcy projektu rozważają także rozbudowywanie szlaku w kolejnych latach.

Źródło: KRN.pl | 2014-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemhale i magazyny na sprzedażgaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Lublinieckidomy na wynajem powiat M. Ostrołękalokale użytkowe na wynajem gmina Brzezinydomy na wynajem gmina Wilczyndomy na wynajem w Mokajmachmieszkania na sprzedaż w Wilkucice Małedomy na wynajem w Lubczynie

Deweloperzy

);