Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawska Starówka na dwuzłotówce

2010-08-26

Warszawska Starówka na dwuzłotówce

Z okazji trzydziestej rocznicy wpisania warszawskiej Starówki na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, do obiegu trafiła dwuzłotówka z wizerunkiem placu Zamkowego.

Z okazji trzydziestej rocznicy wpisania warszawskiej Starówki na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, do obiegu trafiła dwuzłotówka z wizerunkiem placu Zamkowego – informuje „Polska The Times”

We wrześniu 1980 r., na czwartej Sesji Komitetu Światowego UNESCO, warszawska Starówka została wpisana na prestiżową Listę Światowego Dziedzictwa Kultury. Była to nagroda za wysiłek, jaki Polacy włożyli w odbudowę zniszczonej w czasie wojny Warszawy.

W tym roku mija trzydzieści lat, odkąd starówka znajduje się na liście. Z tej okazji Narodowy Bank Polski wyemitował monetę z wizerunkiem placu Zamkowego. To już piąta moneta z serii „Miasta w Polsce” – donosi „Polska The Times”.
 

 

Źródło: „Polska The Times” 24.08.2010 | 2010-08-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Legionowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Przysuskimieszkania na sprzedaż gmina Osieklokale użytkowe na wynajem gmina Lubień Kujawskimieszkania na sprzedaż w Marianka Mroczeńskadomy na sprzedaż w Radyniimieszkania na sprzedaż w Obrona

Deweloperzy

);