Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawa wcale nie taka droga

2011-12-12

Warszawa wcale nie taka droga

Na rynku wtórnym 1 metr kw. położonego w centrum Warszawy apartamentu kosztuje 15,3 tys. zł. To odpowiednio ponad 3,16 tys. zł i 980 zł taniej niż w stolicy Austrii i Berlina.

1 metr kw. położonego w centrum Warszawy apartamentu kosztuje na rynku wtórnym 15,3 tys. zł. To o średnio ponad 3,16 tys. zł i 980 zł taniej niż w stolicy odpowiednio Austrii i Berlina – wynika z raportu opracowanego przez Global Property Guide.

Za cenę najtańszej kawalerki w Warszawie można kupić zaledwie 1 metr kw. luksusowego mieszkania w Monako. Spośród stolic europejskich to właśnie to miasto jest najdroższą lokalizacją – cena 120-metrowego apartamentu sięga 20,8 mln zł. Podobny apartament można kupić w za ok. 8 mln zł w Londynie i za ok. 7 mln zł w Paryżu, podczas gdy w Warszawie kosztowałby on ok. 2 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Rawskidomy na sprzedaż powiat leskimieszkania na sprzedaż gmina Czerminmieszkania na wynajem gmina Lubieńdomy na wynajem w Błotodomy na sprzedaż w Jemielniedomy na sprzedaż w Rudziska Pasymskie

Deweloperzy

);