Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W stronę Nowej Huty

2011-10-20

W stronę Nowej Huty

Z powodu pogarszającej się sytuacji na rynku nieruchomości, deweloperzy coraz częściej decydują się na inwestycję w tańszych lokalizacjach.

Z powodu pogarszającej się sytuacji na rynku nieruchomości, deweloperzy chętniej decydują się na inwestycje w tańszych lokalizacjach. Coraz więcej nowych mieszkań powstaje w Nowej Hucie – czytamy w „Dzienniku Polskim”.

Podczas gdy podaż nowych mieszkań w Krakowie spadła w ciągu ostatnich kilku miesięcy z 8,1 tys. do 8 tys., w dzielnicy XVIII Nowa Huta zwiększyła się ilość ofert lokali mieszkaniowych. Mało popularna część miasta odkrywana jest na nowo z powodu nadwyżki podaży mieszkań w drożych lokalizacjach  i pogarszającej się sytuacji gospodarczej kraju. Cytowany przez „Dziennik Polski” Tytus Misiak, prezes Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, tłumaczy, że wpływ na decyzje deweloperów o zmianie lokalizacji inwestycji miały takie czynniki jak brak pomocy państwa w budowie mieszkań i ograniczony dostęp do kredytów.

Największym powodzeniem cieszą się rejony Mistrzejowic i Czyżyn. Decyduje o tym: położenie bliżej centrum miasta, a także lepsza dostępność komunikacyjna tych lokalizacji.
 

Źródło: „Dziennik Polski" 18.10.2011 | 2011-10-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Kozienickimieszkania na sprzedaż powiat Buskilokale użytkowe na wynajem gmina Strzeleczkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wiżajnydomy na wynajem w Lipnicy Wielkiejdomy na sprzedaż w Sufczycachmieszkania na wynajem w Lęborku

Deweloperzy

);