Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Olivii znów się buduje

2011-12-01

W Olivii znów się buduje

W gdańskim kompleksie biznesowym powstają dwa kolejne budynki: Olivia Point i Olivia Tower.

W kompleksie Olivia Business Centre rozpoczęła się budowa dwóch kolejnych obiektów. Nowe budynki: Olivia Point i Olivia Tower, dostarczą na trójmiejski rynek ok. 24 tys. m kw. nowej powierzchni. Oba mają być gotowe na przełomie III i IV kw. 2012 r.

OBC jest wielofunkcyjnym centrum biznesowym, zlokalizowanym w centrum trójmiejskiej aglomeracji. Pierwszy z budynków kompleksu – Olivia Gate, otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. Obecnie we wnętrzach trwają ostatnie prace wykończeniowe. Biurowiec, wraz z realizowanymi obecnie Olivia Point i Olivia Tower, utworzy wewnętrzny plac z fontanną i zagospodarowaną zielenią.

Inwestorem kompleksu jest Maciej Grabski, współtwórca Wirtualnej Polski. Projekt architektoniczny OBC powstał w biurze architektonicznym Konior&Partners, natomiast za komercjalizację powierzchni biurowych i handlowych odpowiada gdańska firma TPS.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Radzyńskidomy na sprzedaż powiat Warszawski zachodnimieszkania na sprzedaż gmina Radlinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Podkowa Leśnamieszkania na wynajem w Grabownicy Starzeńskiejmieszkania na sprzedaż w Kraskowiedomy na sprzedaż w Ostrożnej

Deweloperzy

);