Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Krakowie rośnie Enterprise Park

2011-08-11

W Krakowie rośnie Enterprise Park

Avestus Real Estate rozpoczął realizację inwestycji spekulacyjnej. Kompleks powstanie w dwóch etapach.

Rozpoczęto prace nad częścią konstrukcyjną krakowskiej inwestycji Avestus Real Estate. Po zakończeniu dwuetapowego procesu powstanie nowoczesny kompleks Enterprise Park, składający się z trzech obiektów biurowych.

Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Eiffage Budownictwo Mitex SA. Avestus zaplanował zakończenie pierwszej fazy prac na wrzesień 2012 r. W tym etapie ma powstać 15 tys. m kw. powierzchni biurowej, spełniającej wymogi certyfikacji BREEAM.

W centralnych dzielnicach Krakowa nie ma nowych inwestycji spekulacyjnych na rynku biurowym – powiedział Guy Speir, dyrektor ds. marketingu i leasingu Avestus RE na region Europy Środkowo-Wschodniej. Zapotrzebowanie w Krakowie jest wysokie, ale oczekujemy jeszcze większego zainteresowania w 2012 r., gdy podaż nowej powierzchni i dostępność pustostanów zmniejszy się – dodał. Spodziewany w przyszłym roku wzrost popytu skłonił inwestora do rozpoczęcia inwestycji spekulacyjnej. Avestus, niezrażony relatywnie podwyższonym ryzykiem inwestycyjnym i brakiem gwarancji najmu całości lub części oferowanej powierzchni za pomocą umów typu pre-let, zadecydował o zabezpieczeniu budowy przez Raiffeisen Bank Polska SA.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy do kupieniadziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Wąbrzeskimieszkania na sprzedaż powiat Żuromińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Reczmieszkania na wynajem gmina Bądkowodomy na wynajem w Szemplinie Czarnymmieszkania na sprzedaż w Mikołajowiedomy na sprzedaż w Wyszowatych

Deweloperzy

);