Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Vinci nagrodzony

2011-06-09

Vinci nagrodzony

W plebiscycie Polska Architektura XX w kategorii obiekt biurowy, laureatem zostało Centrum Biurowe Vinci

Ponad pięćdziesiąt obiektów i wydarzeń zostało nominowanych w 9 kategoriach: kultura i nauka, nowe i stare, dom i mieszkanie, biura, sport, ekologia, przestrzeń publiczna, wydarzenie 2010 i nadzieja 2010. W kategorii obiekt biurowy laureatem zostało Centrum Biurowe Vinci.

Vinci jest typowym biurowcem komercyjnym. Jednak w odróżnieniu od biurowców korporacji, obiekt nie został zaprojektowany jako pomnik firmy, który ma oszałamiać bogactwem i formą architektoniczną. Kształt bryły budynku wynika z efektywnego wykorzystania możliwości jakie narzuciły istniejące uwarunkowania. Za projekt odpowiada Studio 51 z Zakopanego.

Plebiscyt Polska Architektura XXL został już po raz trzeci zorganizowany przez wortal Sztuka-Architektury.pl. Specjaliści i internauci mogli głosować na swoich faworytów od marca do maja 2011 roku. Celem plebiscytu było podsumowanie najważniejszych osiągnięć polskiej architektury minionego roku.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe do kupieniagaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Oleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Myślenickimieszkania na wynajem gmina Mińsk Mazowieckidomy na wynajem gmina Michałowicemieszkania na wynajem w Boleszyniemieszkania na wynajem w Maniowiedomy na wynajem w Sitnicy

Deweloperzy

);