Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Utworzono zespół ekologiczny PZFD

Magdalena Hojniak | 2019-09-04

Utworzono zespół ekologiczny PZFD

„Weźmy się do roboty, bo miło już było” to hasło przewodnie powołanego przez PZFD zespołu ekologicznego.

Aby dostarczyć deweloperom innowacyjnych rozwiązań prośrodowiskowych, Polski Związek Firm Deweloperskich powołał EcoAvengersów, czyli zespół ekologiczny. W jego skład wejdą m.in. hydrolodzy, architekci, antropolodzy miejscy oraz aktywiści. Efektem ich pracy mają być rozwiązania na rzecz inwestycji deweloperskich, które będą służyły zarówno mieszkańcom, jak i środowisku. Wypracowane innowacje mają pomóc w adaptacji w warunkach kryzysu klimatycznego.

Deweloperzy mieliby przyczynić się do wzrostu zazielenienia miast, a także łagodzenia skutków susz, upałów czy powodzi. Jednymi z najistotniejszych aspektów są proces budowy uwzględniający odpowiedzialność środowiskową, zrównoważona energia oraz mobilność. Wagę powinno przywiązywać się również do tworzenia wspólnot sąsiedzkich.

EcoAvengersi będą badać i tworzyć innowacyjne eko-rozwiązania, które staną się tematem przewodnim zaplanowanego na jesień darmowego eko-przewodnika. Praca zespołu ekologicznego PZFD ma ułatwić życie nie tylko mieszkańcom miast, ale także żyjącym na ich obszarze zwierzętom czy roślinom.  

Źródło: KRN.pl | 2019-09-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadziałki na wynajemmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Krapkowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wadowickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Żarkilokale użytkowe na wynajem gmina Szczercówdomy na sprzedaż w Rogowiemieszkania na sprzedaż w Dąbrówce Podłężnejdomy na sprzedaż w Słupii

Deweloperzy

);