Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

"Ustawne" 9 m kw, czyli absurd na krakowskim rynku nieruchomości

2007-01-13

"Ustawne" 9 m kw, czyli absurd na krakowskim rynku nieruchomości

Co internauci proponują do miana krakowskiego absurdu roku na rynku nieruchomości? „Ustawne" 9 metrów kwadratowych za 89 tys. zł.

Co internauci proponują do miana krakowskiego absurdu roku na rynku nieruchomości? „Ustawne" 9 metrów kwadratowych za 89 tys. zł – donosi „Gazeta Wyborcza”.

„Absurd roku" czyli „9 m2 zaadaptowanej mini-piwnicy przy Piastowskiej" w Krakowie jest nie do pobicia! „Gazeta Wyborcza” przytacza opis ogłoszenia na www: „spółdzielcze własnościowe, blok, cegła, nowe budownictwo, domofon, ogrzewanie elektryczne, dostępne: OD ZARAZ, ustawne...” W pobliżu same atrakcje: „AGH, AP, apteki, dyskoteki, kina, kościół, ośrodek zdrowia, park, poczta, przedszkole, puby, sklepy, szkoła, tereny rekreacyjne, usługi, basen, fitness”.

– Ciemna, ale ustawna – rekomenduje mikroskopijną suterenę przy ul. Piastowskiej zagadnięta przez gazetę agentka biura nieruchomości pod nazwą Bałuckiego 12. – Z widokiem na podwórkowy chodnik, jako że małe okienko znajduje się na wysokości butów przechodnia. Za jedyne 89 tys. zł.

Źródło: Rafał Romanowski, „Gazeta Wyborcza”, 10.01.2007 | 2007-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki do kupieniadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Krośnieńskidomy na sprzedaż powiat M. Łomżamieszkania na sprzedaż gmina Dąbrowa Tarnowskalokale użytkowe na wynajem gmina Trzciannemieszkania na wynajem w Łuszczów-Koloniidomy na wynajem w Sułocinekmieszkania na sprzedaż w Żarki-Letnisku

Deweloperzy

);