Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Urzędowe procedury pod lupą

2005-09-13

Urzędowe procedury pod lupą

Urząd Miasta Krakowa przygotował ankietę, w której wszyscy krakowianie mogą ocenić procedury funkcjonujące w miejskich urzędach.

Urząd Miasta Krakowa przygotował ankietę, w której wszyscy krakowianie mogą ocenić procedury funkcjonujące w miejskich urzędach. Do końca listopada br. będzie można ocenić sposób, szybkość oraz jakość załatwiania spraw w miejskich placówkach, a także wypowiedzieć się, czy obowiązujące procedury są zrozumiałe i czytelne. Ankiety są dostępne na stanowiskach podawczych w budynkach UMK oraz na oficjalnej stronie internetowej Krakowa.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 18/2005 | 2005-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemdziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Bielskimieszkania na sprzedaż powiat Przasnyskilokale użytkowe na wynajem gmina Dobralokale użytkowe na wynajem gmina Radziechowy-Wieprzmieszkania na sprzedaż w Drynkachdomy na sprzedaż w Do Kamieńskiegodomy na wynajem w Podjaworek

Deweloperzy

);