Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Urzędowe procedury pod lupą

2005-09-13

Urzędowe procedury pod lupą

Urząd Miasta Krakowa przygotował ankietę, w której wszyscy krakowianie mogą ocenić procedury funkcjonujące w miejskich urzędach.

Urząd Miasta Krakowa przygotował ankietę, w której wszyscy krakowianie mogą ocenić procedury funkcjonujące w miejskich urzędach. Do końca listopada br. będzie można ocenić sposób, szybkość oraz jakość załatwiania spraw w miejskich placówkach, a także wypowiedzieć się, czy obowiązujące procedury są zrozumiałe i czytelne. Ankiety są dostępne na stanowiskach podawczych w budynkach UMK oraz na oficjalnej stronie internetowej Krakowa.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 18/2005 | 2005-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny na wynajemkamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Chodzieskimieszkania na wynajem powiat M. Sosnowiecdomy na sprzedaż gmina Łapymieszkania na sprzedaż gmina Ożarowicedomy na wynajem w Kawęczyniemieszkania na wynajem w Łebniedomy na sprzedaż w Rzędowie

Deweloperzy

);