Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ul. Szeroka znów może stać się parkingiem

2008-06-25

Ul. Szeroka znów może stać się parkingiem

Uwolniona od samochodów ul. Szeroka znów może stać się parkingiem. Nad przywróceniem możliwości parkowania zastanawia się Krakowski Zarząd Komunalny.

Uwolniona od samochodów ul. Szeroka znów może stać się parkingiem. Nad przywróceniem możliwości parkowania zastanawia się Krakowski Zarząd Komunalny. - Na wniosek mieszkańców analizujemy sytuację. Najprawdopodobniej na środku Szerokiej przywrócimy parkowanie – informuje Krakowski Zarząd Komunalny.

W 2005 r. postanowiono zmienić organizacje ruchu na Kazimierzu. Jak czytamy dalej, powodem tego było zwiększenie liczby miejsc postojowych w tej dzielnicy. Ulica Szeroka miała stać się kolejnym placem miejskim. Po dwóch latach KZK po protestach mieszkańców zastanawia się, czy przywrócić na niej możliwość parkowania. Najprawdopodobniej zostanie wybrany wariant pośredni między zapchaniem ul. Szerokiej autami a pozostawieniem jej wyłącznie dla pieszych – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza Kraków” 23.06.2008 | 2008-06-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Proszowickidomy na wynajem powiat Starogardzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubartówlokale użytkowe na wynajem gmina Iłżamieszkania na sprzedaż w Izabelinie Cdomy na sprzedaż w Kurowiedomy na wynajem w Wygodzie

Deweloperzy

);