Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

UE dla komunikacji

2012-01-03

UE dla komunikacji

Podpisano umowę o dofinansowaniu ze środków unijnych projektu rozbudowy infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej Górnego Śląska.

30 grudnia 2011 r. została podpisana umowa o finansowym wsparciu Unii Europejskiej dla projektu „Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej w Aglomeracji Górnośląskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą".

Cała inwestycja warta ponad 801 mln zł, została podzielona na dwa podprojekty, na realizację których przewiduje się dofinansowanie w wysokości ponad 384 mln zł. W ramach pierwszego podprojektu zostanie przeprowadzona m.in. modernizacja i rozbudowa infrastruktury tramwajowej w ramach ciągów łączących największe miasta Górnego Śląska. Zaplanowano również zakup 30 nowoczesnych tramwajów i 75 wagonów tramwajowych. Drugi  podprojekt obejmuje m.in. budowę 25 km trakcji trolejbusowych w pobliżu stacji kolejowej Tychy Główne, a także zakup 15 nowoczesnych trolejbusów.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łęczyckidomy na sprzedaż powiat M. Przemyśllokale użytkowe na sprzedaż gmina Siedliszczemieszkania na wynajem gmina Górowo Iławeckiedomy na wynajem w Domaradachmieszkania na wynajem w Cisowiemieszkania na wynajem w Koniakowie

Deweloperzy

);