Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Udało się zaoszczędzić na kolejne inwestycje

2010-06-18

Udało się zaoszczędzić na kolejne inwestycje

Gdańsk zdołał zaoszczędzić na budowie ostatniego odcinka Trasy W-Z około 8 milionów złotych.

Gdańsk zdołał zaoszczędzić na budowie ostatniego odcinka Trasy W-Z około 8 milionów złotych. Miasto uzyskało też zwrot podatku z budowy stadionu w wysokości 4 milionów złotych. Środki te zostaną przeznaczone na kolejne inwestycje – podaje Gdansk.pl.
 
Prawie 8 milionów miasto przeznaczy na budowę przedszkola modułowego. Od zwykłego budynku budynek modułowy różni się tym, że składa się go z gotowych elementów, które można zestawiać ze sobą na różne sposoby, a nawet przenosić w inne miejsca. Taka metoda budowy jest szybsza i tańsza od tradycyjnej – czytamy.
 
Władze miasta chcą także wyremontować gdańskie drogi. Na ten cel miasto przeznaczy blisko 4 miliony złotych. To już druga taka wpłata w tym roku – wszystko wskazuje więc na to, że uda się wyremontować drogi, których kondycja po srogiej zimie najbardziej się pogorszyła – podkreśla Gdansk.pl.
 

 

Źródło: Gdansk.pl 27.05.2010 | 2010-06-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskidomy na wynajem powiat Siemiatyckilokale użytkowe na wynajem gmina Rzeczycalokale użytkowe na wynajem gmina Żmudźmieszkania na wynajem w Mariancedomy na wynajem w Smrokowiemieszkania na sprzedaż w Ciemnej Woli

Deweloperzy

);