Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Trzystumetrowy budynek na półhektarowym terenie zielonym

2008-05-27

Trzystumetrowy budynek na półhektarowym terenie zielonym

320 metrów, 80 kondygnacji – budynek tej wysokości wymarzył sobie nowy właściciel półhektarowej działki pomiędzy jezdniami Wisłostrady w sąsiedztwie średnicowego mostu kolejowego.

320 metrów, 80 kondygnacji – budynek tej wysokości wymarzył sobie nowy właściciel półhektarowej działki pomiędzy jezdniami Wisłostrady w sąsiedztwie średnicowego mostu kolejowego – donosi „Życie Warszawy”.

Zgodnie ze studium zagospodarowania miasta, działka powinna zostać terenem zielonym. Dotychczasowy właściciel działki RWE Stoen potwierdza sprzedaż terenu. Nie zdradza jednak, komu i za ile działka została sprzedana – czytamy dalej. Budynek o wysokości trzystu metrów zająłby prawie cała działkę. W planach jest także wybudowanie przeszklonej wieży. Uliczka wpadająca w zachodnią część Wybrzeża Kościuszkowskiego stanowić będzie dojazd do planowanego budynku.

Źródło: „Życie Warszawy” 20.05.2008 | 2008-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na sprzedażkamienice do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Szamotulskilokale użytkowe na wynajem powiat Rzeszowskilokale użytkowe na wynajem gmina Ostrowiec Świętokrzyskidomy na wynajem gmina Żytnodomy na sprzedaż w Stefanowiemieszkania na sprzedaż w Sarnowiemieszkania na sprzedaż w Gaju

Deweloperzy

);