Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tragiczny wypadek

2012-03-21

Tragiczny wypadek

W jednym z nowotarskich supermarketów doszło do tragicznego w skutkach wypadku, ciężkich obrażeń doznał dwulatek.

16 marca w jednym z nowotarskich supermaketów doszło do tragicznego wypadku. Z niedopuszczonej do użytku przez nadzór budowlany antresoli spadł dwuletni chłopiec, który uległ ciężkim obrażeniom. Chłopiec walczy o życie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Jego stan jest nadal bardzo ciężki.

Na antresoli, na której doszło do wypadku, nadzór budowlany zakazał handlu w lutym 2011 r. – podaje „Gazeta Krakowska”. Prokuratura bada dlaczego mimo braku pozwolenia na terenie supermarketu prowadzony był handel.

Źródło: „Gazeta Krakowska” | 2012-03-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Pińczowskimieszkania na sprzedaż powiat Inowrocławskilokale użytkowe na wynajem gmina Kleszczówdomy na wynajem gmina Skórczdomy na wynajem w Siedliscemieszkania na wynajem w Goryniudomy na wynajem w Nielęgowie

Deweloperzy

);