Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Targi Mieszkaniowe

2011-10-13

Targi Mieszkaniowe

15. i 16. października odbędzie się 87. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Mieszkaniowa odbędzie się w sobotę 15 października w godzinach od 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę 16 października  od 10.00 do 16.00 w Hali PTG Sokół przy ul. Piłsudskiego 27. Organizowana jest przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Przedstawione zostaną oferty mieszkaniowe spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów.

Uczestnicy dostaną katalog giełdowy, zawierający informacje o targach, plan stoisk oraz listę wystawców, wśród których będą także doradcy kredytowi oraz specjaliści z branży wykończeniowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy do kupieniakamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Nowy Sączlokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzychodzkilokale użytkowe na wynajem gmina Tomicedomy na sprzedaż gmina Bisztynekmieszkania na wynajem w Skoczkowiemieszkania na sprzedaż w Trzykolne Młynymieszkania na sprzedaż w Jeziorkach

Deweloperzy

);