Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tanieją materiały budowlane

2009-05-07

Tanieją materiały budowlane

Spadają ceny materiałów budowlanych. Najbardziej tanieją materiały wykorzystywane przy rozpoczynaniu inwestycji.

Spadają ceny materiałów budowlanych. Najbardziej tanieją materiały wykorzystywane przy rozpoczynaniu inwestycji – donosi „Gazeta Prawna”.
 
Z danych Polskich Składów Budowlanych wynika, że w I kwartale tego roku ceny cegieł ceramicznych spadły o ok. 30 proc. Zdecydowanemu obniżeniu w ciągu ostatnich 12 miesięcy uległa również cena stali zbrojeniowej. Jak czytamy dalej, tańsze są też materiały wykorzystywane do ocieplania budynku. Średnio staniały o prawie 20 proc., ale w wypadku styropianu ten spadek często jest większy.

Według ekspertów ceny materiałów budowlanych ustabilizują się w najbliższym czasie. Tanie są nie tylko materiały, ale też stawki pobierane przez robotników budowlanych, będące nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż przed rokiem – zaznacza dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 7.05.2009 | 2009-05-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Starogardzkilokale użytkowe na sprzedaż powiat Częstochowskidomy na sprzedaż gmina Dłutówdomy na sprzedaż gmina Grabowiecmieszkania na sprzedaż w Kaplitynachmieszkania na wynajem w Smargliniedomy na sprzedaż w Wracławku

Deweloperzy

);