Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szkoła na Fabianowie będzie rozbudowana

2010-04-20

Szkoła na Fabianowie będzie rozbudowana

Miasto przekazało fundacji „Familijny Poznań” część gruntów, dzięki czemu możliwa będzie rozbudowa szkoły na Fabianowie.

Miasto przekazało fundacji „Familijny Poznań” część gruntów, dzięki czemu możliwa będzie rozbudowa szkoły na Fabianowie – podaje Epoznan.pl.

Było to konieczne, gdyż bez darowizny fundacja nie otrzymałaby kredytu na inwestycję. Odpowiedni wniosek z prośbą o oddanie organizacji fragmentu działki już trafił na biurko prezydenta miasta Poznania – informuje portal. Teren, na którym znajduje się szkoła podstawowa jest własnością miasta. Radni jednak postanowili, że pomogą organizacji rozbudować placówkę, oddając jej część gruntu, na którym stanie tylko nowa część budynku. Ma się w niej mieścić gimnazjum.
 
 

 

Źródło: Epoznan.pl 9-04-2010 | 2010-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy do kupieniakamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat Janowskimieszkania na sprzedaż powiat Myśliborskidomy na sprzedaż gmina Łubiankalokale użytkowe na sprzedaż gmina Górowo Iławeckiemieszkania na sprzedaż w Domatowiemieszkania na sprzedaż w Drużkowie Pustymdomy na sprzedaż w Nowym Gostkowie

Deweloperzy

);