Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szczecin: Targi nieruchomości

2007-03-02

Szczecin: Targi nieruchomości

W najbliższy weekend (3-4 marca) w Szczecinie w hotelu Radisson odbędą się IX Targi Nieruchomości i Inwestycji.

W najbliższy weekend (3-4 marca) w Szczecinie w hotelu Radisson odbędą się IX Targi Nieruchomości i Inwestycji. Na dwóch piętrach hotelu swoja ofertę zaprezentuje ponad 70 wystawców, m.in. deweloperów, banków, biur nieruchomości i gmin.

Targom będzie towarzyszyć wystawa projektów zagospodarowania atrakcyjnych terenów Szczecina oraz konferencja naukowa "Rynek nieruchomości a otoczenie gospodarcze", w której udział wezmą m.in. Piotr Styczeń, sekretarz stanu w Ministerstwie Budownictwa i prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Targi będą otwarte w godzinach od 10.00 do 18.00; wstęp wolny.

Źródło: | 2007-03-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Lubartowskimieszkania na sprzedaż powiat Zamojskilokale użytkowe na wynajem gmina Wydminylokale użytkowe na wynajem gmina Żarkidomy na wynajem w Jedlno Pierwszemieszkania na sprzedaż w Lamkowiźniedomy na sprzedaż w Pikulicach

Deweloperzy

);