Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Student dostanie kredyt na dom

2007-01-23

Student dostanie kredyt na dom

Studenci również mogą zaciągać kredyty hipoteczne. Na razie taki produkt oferuje jeden bank, ale analitycy nie mają wątpliwości: w ślad za pionierem pójdą inne instytucje. To przełom, bo dotychczas student postrzegany był przez banki jako klient niewiarygodny.

Studenci również mogą zaciągać kredyty hipoteczne. Na razie taki produkt oferuje jeden bank, ale analitycy nie mają wątpliwości: w ślad za pionierem pójdą inne instytucje. To przełom, bo dotychczas student postrzegany był przez banki jako klient niewiarygodny – pisze „Dziennik”.

Pierwszy w Polsce kredyt hipoteczny dla studenta zaoferował Metrobank należący do Getin Holding – czytamy. O tym, że rynek przygotowuje się do finansowania studentom zakupu mieszkań, „Dziennik” pisał już w lipcu. Pod koniec października nagłaśniany był też studencki protest pod warszawską Szkołą Główną Handlową; młodzi ludzie domagali się kredytu hipotecznego uwzględniającego ich sytuację finansową.

Kredyt oferowany przez Metrobank może zaciągnąć student lub absolwent wyższej uczelni, który nie przekroczył 26. roku życia. Nie musi mieć etatu ani uregulowanego stosunku do służby wojskowej. Po zaciągnięciu kredytu – dla którego zasadniczym zabezpieczeniem jest hipoteka pod kupowane mieszkanie – student spłaca tylko odsetki. Kapitał zaczyna oddawać po okresie karencji, który może wynieść nawet 5 lat.

Źródło: „Dziennik”, 23.01.2007 | 2007-01-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemlokale użytkowe do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Parczewskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kaliskidomy na wynajem gmina Mrozylokale użytkowe na sprzedaż gmina Ostródamieszkania na sprzedaż w Łęg Piekarskimieszkania na sprzedaż w Bobrówkumieszkania na sprzedaż w Kaczycach

Deweloperzy

);