Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stadion Wisły od września

2010-08-20

Stadion Wisły od września

Już na początku września na odnowionym stadionie Wisły Kraków zostanie rozegrany pierwszy mecz. W listopadzie otwarcie całości.

Na 7 września zaplanowano pierwszy mecz na odnowionym stadionieWisły Kraków – podaje „Gazeta Wyborcza Kraków”. Towarzysko zagrają ze sobą reprezentacje Polski i Australii. Dla kibiców otwarte będą dwie z czterech trybun. We wrześniu na obiekt przy ul. Reymonta wrócą też rozgrywki ligowe. Natomiast 13 listopada, już przy wypełnionych wszystkich trybunach, Wisła podejmie Legię Warszawa.

Przed otwarciem stadionu trwają intensywne prace wykończeniowe. Wciąż brakuje bramek wejściowych dla publiczności. Nie wszyscy też są zadowoleni z nowego stadionu. Projektowi zarzucano m.in. zbyt małą liczbę bramek i kas, za dużą odległość trybun od boiska czy brak telebimu.

Po zakończeniu budowy i pełnym oddaniu areny do użytku władze miasta będa musiały podjąć decyzję o tym, kto zostanie operatorem stadionu. Najczęściej w tym kontekście wymienia się Wisłę Kraków, choć prezydent Jacek Majchrowski nie wyklucza, że zostanie wzięta pod uwagę jeszcze inna firma. Włodarze wciąż się zastanawiają, która gwiazda swoim występem ma uświetnić uroczyste otwarcie stadionu.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza Kraków" | 2010-08-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże na sprzedażdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Trzebnickilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Krakówmieszkania na sprzedaż gmina Lipnica Wielkamieszkania na sprzedaż gmina Skórzecdomy na wynajem w Komaszówcedomy na sprzedaż w Gołaszyniemieszkania na sprzedaż w Turobowicach

Deweloperzy

);