Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stadion nagrodzony

2011-02-01

Stadion nagrodzony

Nagrodę im. Prof. Janusza Bogdanowskiego za najciekawszą architekturę 2010 otrzymał stadion Cracovii.

Nagrodę im. Prof. Janusza Bogdanowskiego za najciekawszą architekturę 2010 otrzymał stadion Cracovii. W minionym roku pojawiło się w Krakowie wiele nowych budynków, które zwracały uwagę nietypową i szykowną architekturą. Wśród nich wyróżnia się nowy gmach Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz stadion Cracovii – podaje organizator konkursu „Gazeta Wyborcza”.

Stadion doceniono głównie za to, że w bardzo dyskretny sposób wypełnił przestrzeń działki znajdującej się ledwie 1200 m od Rynku Głównego. Oceniając wzięto także pod uwagę takie czynniki jak: odpowiednie oświetlenie, fasada, staranne ukształtowanie bryły czy elegancko wyeksponowany szyld.
 
Nagroda im. Prof. Janusza Bogdanowskiego jest przyznawana od 2003 roku dla najlepszego obiektu architektonicznego za pośrednictwem Stowarzyszenia Archi-Szopa. Konkurs wspierany jest przez krakowskie wydanie „Gazety Wyborczej”. Tegoroczne jury zasiliły takie nazwiska jak: Monika Bogdanowska, Jerzy Lewiński, Andrzej Madej, Konrad Myślik oraz Zbigniew Nęcki.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 31.01.2011 | 2011-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Lubińskimieszkania na sprzedaż powiat Prudnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Prażmówdomy na wynajem gmina Wołówmieszkania na sprzedaż w Śremdomy na sprzedaż w Pęszyniedomy na sprzedaż w Stojanowie

Deweloperzy

);