Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sprzedany hotel pielęgniarek

2012-05-11

Sprzedany hotel pielęgniarek

Dawny hotel pielęgniarek w Starachowicach znalazł nowego nabywcę. Działka wraz z budynkiem została sprzedana firmie PPHU Perfopol Sp. z o.o.

Dawny hotel pielęgniarek w Starachowicach znalazł nowego nabywcę. Działka wraz z budynkiem została sprzedana firmie PPHU Perfopol Sp. z o.o.

Budynek znajdujący się przy ul. Batalionów Chłopskich został sprzedany za ponad milion zł. Obiekt po renowacji zostanie przeznaczony do celów mieszkalnych. Z kolei pieniądze z jego sprzedaży zostaną wykorzystane przez gminę na remonty mieszkań socjalnych oraz budowę nowych mieszkań przy ul. Ostrowieckiej.

Powierzchnia dawnego hotelu wynosi ok. 3 m. kw. Według planu w budynku ma powstać 64 lokale mieszkalne.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy do kupieniakamienice na zamianędomy na wynajem powiat M. Gdyniadomy na sprzedaż powiat Nowosolskimieszkania na wynajem gmina Czerniewicemieszkania na sprzedaż gmina Prusicemieszkania na sprzedaż w Mystkówiec-Szczucindomy na wynajem w Rostowejdomy na sprzedaż w Deszkowicach Pierwszych

Deweloperzy

);