Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sprawdź, czy udźwigniesz ratę

Magdalena Hojniak | 2019-05-15

Sprawdź, czy udźwigniesz ratę
Analizator Kredytowy BIK ułatwi przygotowanie się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego

BIK uruchomiło narzędzie pozwalające obliczyć, czy bank przyzna środki na zakup mieszkania.

Analizator Kredytowy BIK ma umożliwić osobom zainteresowanym zaciągnięciem kredytu obliczenie, czy kondycja ich budżetu jest odpowiednia, by uzyskać kredyt hipoteczny. Dzięki nowemu narzędziu potencjalny kredytobiorca będzie mógł przekonać się, jakie są jego szanse na finansowanie z banku.

W Analizatorze Kredytowym BIK w obliczeniach uwzględniane są te same dane, na podstawie których instytucja kredytująca wydaje decyzję kredytową. Kalkulator nie tylko pozwoli poznać zdolność kredytową, ale także przestrzeże o ryzyku zbytniego zadłużenia. Działania podjęte przez BIK mają na celu pomóc w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji przy zaciąganiu zobowiązań. Poprzez zwiększenie świadomości na temat własnych możliwości finansowych i związanych z jej brakiem zagrożeń konsumenci mogą lepiej przygotować się do tego typu wyborów. Osoby korzystające z usług BIK mogą dowiedzieć się również, co należy zrobić, by szanse na uzyskanie kredytu były większe.

Analizator Kredytowy BIK jest dostępny online na stronie BIK. Po analizie historii kredytowej korzystający z kalkulatora otrzyma analizę wyniku i ocenę zdolności. Jedną z uwzględnionych w informacji kwestii będą podpowiedzi dotyczące czynników wpływających na otrzymanie kredytu oraz najbezpieczniejszej dla danego klienta opcji kredytowej.

Kampania promująca Analizator Kredytowy BIK rozpocznie się 13 maja i potrwa do 16 czerwca 2019r.  

Źródło: KRN.pl | 2019-05-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


2.7

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (1)

kamil j ⋅ 20-05-2019 | 10:53

Fajna opcja. Jak ja z pół roku temu decydowałem się na zakup mieszkania od Robyga to takiej nie było i takie wyliczenia przygotowywał mi doradca finansowy. Tak jest wygodniej, bo wszystko można zrobić samemu i w domu.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Nowa 5 dzielnica - lokale...
START CITY
NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianędomy na wynajem powiat Polkowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sztumskidomy na sprzedaż gmina Małomicedomy na sprzedaż gmina Osielskodomy na sprzedaż w Starych Gulczewiemieszkania na sprzedaż w Kucachmieszkania na wynajem w Sątyrz Drugi

Deweloperzy

);