Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Smocze orliki

2011-07-08

Smocze orliki

Pierwszy powstanie na Kazimierzu. W ciągu czterech lat w każdej krakowskiej dzielnicy pojawią się kolejne.

U zbiegu ul. Wietora i Skawińskiej zlokalizowany zostanie pierwszy smoczy skwer – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Projekt instalacji – wielki smok z drabinkami, ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią i małpim gajem, jest już gotowy. Szacowany koszt budowy obiektu to ok. 500 tys. zł. Otwarcie planowane jest na październik.

Autorski pomysł krakowskich radnych PO zakłada utworzenie wielopokoleniowych przestrzeni publicznych. Zaopatrzone w urządzenia do zabaw dla dzieci miniparki mają być także miejscami rekreacji dla ich rodziców i dziadków. W tym celu obok huśtawek i torów przeszkód dla najmłodszych zaprojektowano m.in. urządzenia rehabilitacyjne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Skwery nawiązujące nazwą do Smoka Wawelskiego są odpowiedzią krakowskiej Platformy Obywatelskiej na ogólnopolskiego orlika.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 8.07.2011 | 2011-07-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na zamianęmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Elbląskidomy na sprzedaż powiat Szczycieńskimieszkania na wynajem gmina Łyselokale użytkowe na sprzedaż gmina Maszewodomy na wynajem w Różaniemieszkania na wynajem w Dorotcedomy na wynajem w Ostrowitych

Deweloperzy

);