Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

SKM połączy Warszawę i Otwock

2010-09-01

SKM połączy Warszawę i Otwock

Już od pierwszego września mieszkańcy Otwocka i Józefowa będą mogli dotrzeć do Warszawy Wschodniej przy pomocy Szybkiej Kolei Miejskiej.

Już od pierwszego września mieszkańcy Otwocka i Józefowa będą mogli dotrzeć do Warszawy Wschodniej przy pomocy Szybkiej Kolei Miejskiej – podaje „Polska The Times”.

Nowa linia S1 będzie kursować 20 razy dziennie w obie strony. Ponadto zostanie uruchomiony jeden kurs o skróconej trasie z Dworca Wschodniego do Falenicy. Rozkłady jazdy SKM i Kolei Mazowieckich będą ze sobą zharmonizowane i na linii S1 będą obowiązywały bilety z taryfy ZTM.

Źródło: „Polska The Times” 31.08.2010 | 2010-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Legionowskilokale użytkowe na wynajem powiat Radomszczańskidomy na wynajem gmina Jasienica Rosielnalokale użytkowe na wynajem gmina Dynówmieszkania na wynajem w Przystawańcachdomy na sprzedaż w Tumpitymieszkania na sprzedaż w Burdągu

Deweloperzy

);