Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sfera odmieni centrum Bielska-Białej

2007-12-05

Sfera odmieni centrum Bielska-Białej

W Bielsku-Białej rozpoczęła się rozbudowa galerii Sfera. Kryta szklanym dachem galeria handlowa z wodospadem i oranżerią śródziemnomorską, atrakcyjne knajpki, hotel, apartamenty, mostki nad Białą i deptak z podcieniami wzdłuż rzeki całkowicie odmienią centrum miasta.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, w Bielsku-Białej rozpoczęła się rozbudowa galerii Sfera. Kryta szklanym dachem galeria handlowa z wodospadem i oranżerią śródziemnomorską, atrakcyjne knajpki, hotel, apartamenty, mostki nad Białą i deptak z podcieniami wzdłuż rzeki całkowicie odmienią centrum miasta.

Potężna inwestycja zostanie zrealizowana w miejscu dawnych Zakładów Przemysłu Wełnianego „Finex”. Fabryka mieściła się między ulicami 11 Listopada a Cechową, Wałową i Mostową. Po wyburzeniu zdewastowanych budynków pofabrycznych inwestor rozpoczął budowę, która powinna zakończyć się w połowie 2009 r. – czytamy dalej.

Obiekt ma mieć 98 tys. m kw. powierzchni. Jego główną częścią będzie trzypiętrowa galeria handlowa z dwustumetrową ulicą przykrytą szklanym dachem – przedłużeniem deptaka w istniejącej Sferze. Od strony ul. Wałowej wybudowany zostanie hotel ze 120 pokojami, czterema salami konferencyjnymi i restauracją, a powyżej trzeciego piętra powstanie 101 apartamentów z widokiem na góry.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 5.12.2007 | 2007-12-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Cieszyńskidomy na wynajem powiat M. Biała Podlaskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Kleszczówdomy na wynajem gmina Zagrodnomieszkania na sprzedaż w Gółkowiemieszkania na sprzedaż w Tupadłachmieszkania na sprzedaż w Jeżowie

Deweloperzy

);