Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Senator ma już 4 piętra

2011-10-28

Senator ma już 4 piętra

Po roku od rozpoczęcia prac, Ghelamco rozpoczyna budowę piątej z sześciu kondygnacji stołecznej inwestycji.

Konstrukcja stołecznego biurowca Senator ma już 4 piętra. Obecnie przy ul. Bielańskiej trwają prace nad realizacją piątej z sześciu planowanych kondygnacji oraz wykończeniem trzypoziomowego parkingu. Inwestor – spółka Ghelamco Poland, planuje ukończyć biurowiec w II poł. 2012 r.

Za koncepcję architektoniczną Senatora odpowiada belgijska pracownia Jaspers & Eyers, która współpracowała z polskimi pracowniami AB-Projekt oraz Archiwum GB. Bryła biurowca została zaprojektowana na planie dawnego Banku Polskiego, a jego fasada zachowuje pierwotne założenia architektoniczne z 1907 r. Kontynuowane są m.in. poziome linie między kondygnacjami i duże powierzchnie przeszkleń połączonych z ceglastym piaskowcem. Projekt biurowca uzgodniony został z Biurem Stołecznego Konserwatora Zabytków.

Największym najemcą budynku jest PKN Orlen. Swoje siedziby w biurowcu będą mieć także Rabobank Polska, Athlon Car Lease Poland i De Lage Landen, wchodzące w skład Grupy Rabobank.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Złotowskidomy na wynajem powiat Rypińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stare Babicemieszkania na sprzedaż gmina Łopusznodomy na wynajem w Wyłazachdomy na sprzedaż w Jurgachdomy na wynajem w Górkach

Deweloperzy

);