Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sądecczyzna chce kolei

2011-11-30

Sądecczyzna chce kolei

W ramach PPP do 2020 r. ma powstać linia kolejowa między Krakowem a Nowym Sączem.

28 listopada lokalni samorządowcy, przedstawiciele PKP oraz Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej podczas spotkania w starostwie nowosądeckim, dyskutowali o projekcie nowego połączenia kolejowego między Krakowem a Nowym Sączem. Zgodnie z ustaleniami budowa linii kolejowej Podłęże-Piekiełko zostanie zrealizowana w latach 2014-2020.

Nowa linia kolejowa ma skrócić przejazd z Krakowa do Nowego Sącza do godziny. 57-kilometrowy odcinek zostanie wbudowany w formule PPP. W ramach tego przedsięwzięcia modernizacji poddana zostanie także linia starego odcinka Nowy Sącz-Chabówki.

Według wstępnych szacunków realizacja tej inwestycji wyniesie 5-6 mld zł. Około trzy czwarte tej kwoty pochłoną tunele, wiadukty i estakady.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajeminne nieruchomości na wynajemdziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Polkowickilokale użytkowe na wynajem powiat Szamotulskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Somiankalokale użytkowe na sprzedaż gmina Czyżewmieszkania na sprzedaż w Zapuściemieszkania na sprzedaż w Dziegciarniimieszkania na wynajem w Wolnicy

Deweloperzy

);