Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Są pieniądze na remont zabytków

2008-06-03

Są pieniądze na remont zabytków

Miasto Wrocław przeznaczy na odnowienie zabytków ponad 4,5 mln zł. Remontu doczeka się aż 40 obiektów.

Miasto Wrocław przeznaczy na odnowienie zabytków ponad 4,5 mln zł. Remontu doczeka się aż 40 obiektów – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Odrestaurowane zostaną zabytkowe kamienice, elewacje kościołów, stare ołtarze i pomniki. Wiadomo, kto ile dostanie i na co mają być przeznaczone pieniądze. Wśród organizacji, którym przyznano dotacje są m.in. parafia rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi, parafia pw. św. Elżbiety, kościół pw. św. NMP Królowej Polski. W przypadku niektórych zabytków prace remontowe już trwają np. w parafii pw. św. Jadwigi. Już po raz 8 miasto wspomaga finansowo ochronę starych zabytków. Pieniądze są przekazywane w ramach otwartego konkursu – czytamy dalej.

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 2.06.2008 | 2008-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Puckilokale użytkowe na wynajem powiat Częstochowskimieszkania na sprzedaż gmina Osiekdomy na wynajem gmina Stolnodomy na sprzedaż w Krucicemieszkania na wynajem w Tarnawce Pierwszejmieszkania na sprzedaż w Fałkowie

Deweloperzy

);