Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rzymscy naciągacze

2010-09-27

Rzymscy naciągacze

Oszuści sprzedawali słynne włoskie nieruchomości. Prokuratura wykryła 25 przestępstw, choć może być ich więcej.

Oszuści sprzedawali słynne włoskie nieruchomości. Prokuratura wykryła 25 przestępstw, choć może być ich więcej.

Naciągacze nie wzbudzali podejrzeń, brylowali wśród rzymskiej elity, jeździli drogimi samochodami. Oferowali ustawienie przetargu na znane budynki, samochody, towary luksusowe. Przedmioty te miały zostać zarekwirowane przez państwo, które teraz chce się ich pozbyć.

Chcących dobić targu było wielu. Kusiła bardzo niska cena. Przestępcy pobierali wadium. W ten sposób z pieniędzmi rozstało się ok. 25 osób – informuje „Rzeczpospolita”. Wśród nich, znajdował się pewien biznesmen, który za 50 tys. euro kupił komisariat policji.

Przestępcy handlowali tylko bardzo luksusowymi i znanymi budynkami. „Sprzedali” bowiem wille Sergia Cragnottiego, byłego szefa koncernu Cirio i klubu piłkarskiego Lazio, oraz wille byłego piłkarza AS Roma – Cafu.

Prokuratura ma przed sobą trudne śledztwo, ponieważ upokorzone ofiary nie chcą zgłaszać się na policję. Boją się również, odpowiedzialności karnej za próbę ustawienia przetargu.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” 24.09.2010 | 2010-09-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż powiat M. Biała Podlaskalokale użytkowe na wynajem gmina Latowiczdomy na sprzedaż gmina Zadzimmieszkania na wynajem w Wojewódkach Górnychdomy na wynajem w Wierna Rzekamieszkania na sprzedaż w Majków-Folwarku

Deweloperzy

);