Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszyła budowa SEGRO Industrial Park Tychy

2011-05-05

Ruszyła budowa SEGRO Industrial Park Tychy

Navo PDG pierwszym najemcom obiektu.

Segro, brytyjski deweloper, który specjalizuje się w elastycznych powierzchniach biznesowych, rozpoczął realizację centrum logistycznego. Na 13-hektarowej działce, zlokalizowanej w Katowickiej SSE i położonej zaledwie 22 km od centrum Katowic, powstanie obiekt, który docelowo ma dostarczyć 56 tys. mkw. wysokiej klasy powierzchni biznesowej.

Pierwszy etap inwestycji zakończy się oddaniem 15 tys. m kw. powierzchni przeznaczonej pod magazyny, biura i produkcję lekką. Minimalne moduły do wynajęcia będą zaczynać się od 1,6 tys. m kw. Obiekt ma już pierwszego najemcę – umowę typu pre-lease podpisała firma Navo PDG. Specjalista dystrybucji i logistyki produktów FMCG wynajmie 6 tys. m kw. i w ten sposób powiększy zasób powierzchni wynajmowanej w ramach parków logistycznych SEGRO.

W najbliższym czasie inwestor planuje także rozbudowę istniejącego centrum logistycznego Tulipan Park Gliwice. Efektem kolejnej fazy projektu będzie powstanie 18 tys. m kw. powierzchni magazynowej, z czego 13,5 tys. m kw. jest już wynajętych. Najemcami są firmy General Motors oraz S&T.
 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Zamojskimieszkania na sprzedaż powiat Obornickidomy na sprzedaż gmina Prażmówlokale użytkowe na wynajem gmina Janów Lubelskimieszkania na sprzedaż w Niedamirowiedomy na wynajem w Opalenicydomy na sprzedaż w Baszynie

Deweloperzy

);