Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruszyła budowa Apartamentów Lasowice

2008-12-09

Ruszyła budowa Apartamentów Lasowice

Rozpoczęto budowę nowoczesnego osiedla Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. Wykonawcą tej inwestycji jest spółka SIC Development, powołana specjalnie dla tego projektu przez Silesian Investment Center z Katowic.

 

Rozpoczęto budowę nowoczesnego osiedla Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. Wykonawcą tej inwestycji jest spółka SIC Development, powołana specjalnie dla tego projektu przez Silesian Investment Center z Katowic – pisze „Gazeta Wyborcza”.
 

Nad estetyczną stroną inwestycji czuwają krakowscy artyści ze Studia Sztuki „Oko”. Zgodnie z nowoczesnymi trendami, nie będzie to prosty blok, a poprzecinana tarasami i balkonami bryła, układająca się w kształt litery „C” z pełnym zieleni dziedzińcem – czytamy dalej. Największą zaletą nowego osiedla jest dobra lokalizacja. Lasowice powstają przy wyjeździe z Tarnowskich Gór. Niedaleko stąd są: zalew Nakło-Chechło, Dolomity Sportowa Dolina i park wodny. Pierwszy z bloków ma być gotowy do marca 2010 r. Niedługo potem ma się pojawić jego bliźniak. Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła – donosi „Gazeta Wyborcza”. Najniższa cena to 4,6 tys. zł netto za metr kwadratowy.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 9.12.2008 | 2008-12-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na sprzedażkamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Białystokdomy na sprzedaż powiat M. Piekary Śląskiemieszkania na wynajem gmina Gorzkowicemieszkania na wynajem gmina Bierutówdomy na sprzedaż w Popowie Starymmieszkania na wynajem w Mościskach Dużychmieszkania na wynajem w Majdan Kozic Dolnych

Deweloperzy

);