Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozwój Grzybowskiej 85A

2011-07-20

Rozwój Grzybowskiej 85A

W Warszawie powstanie kompleks biurowy. Podpisano już umowę na częściowe kredytowanie tej inwestycji.

Spółka Warszawa Przyokopowa sp. z o. o., która działa w ramach grupy LC Corp SA, uzyskała 49 mln euro kredytu na budowę kompleksu biurowego w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 85A. Grunt ma powierzchnię 12822 m kw. Przy tej ulicy znajdują się już apartamentowce i biurowce np. Platinum Tower, Pekao Tower oraz hotel Hilton.

Kredytu udzielił Raiffeisen Bank Polska SA, oprócz kredytu inwestycyjnego spółka będzie mogła dysponować odnawialnym kredytem na 6,6 mln zł przeznaczonym na finansowanie podatku VAT. Umowę między spółką a bankiem podpisano 15 lipca.

Kompleks będzie znajdował się w okolicach Muzeum Powstania Warszawskiego, a oprócz części biurowej powstanie zaplecze handlowo-usługowe. LC Corp SA do tej pory zrealizowała projekty kilku osiedli mieszkaniowych oraz Arkady Wrocławskie, będące kompleksem handlowo-usługowo- biurowym.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na wynajem powiat Elbląskilokale użytkowe na wynajem gmina Rypindomy na wynajem gmina Czernikowomieszkania na sprzedaż w Malczkowodomy na sprzedaż w Janowicachmieszkania na sprzedaż w Zalesie

Deweloperzy

);