Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rośnie popyt, a więc i ceny

2006-05-23

Rośnie popyt, a więc i ceny

Z niektórych regionów kraju płyną sygnały o wzroście zainteresowania domami używanymi. Tam, gdzie popyt jest większy, w górę zaczynają iść także ceny.

Jak przestawia sytuację "Rzeczpospolita" z niektórych regionów kraju płyną sygnały o wzroście zainteresowania domami używanymi. Tam, gdzie popyt jest większy, w górę zaczynają iść także ceny. Jak wynika z barometru "Rzeczpospolitej", domy podrożały w ciągu ostatniego roku o około 4 proc. Pośrednicy prognozują, że na przestrzeni następnego roku ceny mogą wzrosnąć o 6 proc. Atrakcyjne obiekty bardzo szybko znajdują nowego właściciela. Wprawdzie wiosną zawsze zainteresowanie domami rosło, ale w tym roku popyt jest większy niż w poprzednich latach. Jak czytamy dalej na pewno ma na to wpływ łatwiejszy dostęp do kredytu hipotecznego ale i szybki wzrost cen mieszkań. Obecnie za cenę mieszkania można już kupić dom z ogródkiem stosunkowo blisko miasta. Zwiększony popyt na domy utrzyma się także dlatego, że zmalała podaż działek budowlanych w atrakcyjnych miejscach. Więcej jest chętnych na budynki do remontu czy do wykończenia niż na całkowicie przygotowane do zamieszkania. Można je bowiem łatwiej dostosować do swoich potrzeb i wyposażyć zgodnie ze swoim gustem.

Źródło: "Rzeczpospolita" 22.05.2006 | 2006-05-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy na zamianędziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Jastrzębie-Zdrójdomy na sprzedaż powiat Żnińskimieszkania na wynajem gmina Chociwellokale użytkowe na wynajem gmina Górznodomy na wynajem w Czarnkowiedomy na wynajem w Łebieńcudomy na wynajem w Babiec-Wrzosy

Deweloperzy

);