Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Roosevelta będzie aleją hoteli

2009-07-23

Roosevelta będzie aleją hoteli

Już niedługo parking na rogu ulic Roosevelta i Słowackiego zostanie zlikwidowany, a na jego miejscu powstanie czterogwiazdkowy hotel.

Już niedługo parking na rogu ulic Roosevelta i Słowackiego zostanie zlikwidowany, a na jego miejscu powstanie czterogwiazdkowy hotel – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Teren ten należy do spółki Wechta, która właśnie uzyskała pozwolenie na budowę. Projekt inwestycji jest już gotowy. Hotel będzie liczył 244 pokoje – czytamy w dzienniku. Aby zachować spójność przestrzenną, nowy hotel będzie takiej same wysokości jak otaczające go budynki: hotel Mercure oraz biurowiec Globis. Budynek będzie należał do firmy Wachta, jednak zostanie powierzony czterogwiazdkowej sieci hotelarskiej. Obecnie inwestor pertraktuje z trzema sieciami. Jeśli uda mu się w najbliższym czasie podpisać umowę z jedną z nich, istnieje możliwość zakończenia inwestycji na Euro 2012.

Dzięki kolejnemu powstającemu hotelowi, ulica Roosevelta została nazwana aleją hoteli – dodaje „Gazeta”.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 19.07.2009 | 2009-07-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Skierniewickimieszkania na wynajem powiat M. Łódźlokale użytkowe na wynajem gmina Mstówdomy na sprzedaż gmina Szydłówdomy na sprzedaż w Koniedomy na wynajem w Zielony Lasekdomy na sprzedaż w Paniszczów

Deweloperzy

);