Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rockspring nabyło Atrium

2011-12-15

Rockspring nabyło Atrium

Transakcja jest efektem strategii nabywania nieruchomości biurowych w kluczowych miastach Europy.

Firma Rockspring Property Investment nabyła zlokalizowany w Warszawie Atrium International Business Center. Transakcja jest efektem strategii nabywania nieruchomości komercyjnych w kluczowych miastach Europy.

Atrium International Business Center to kompleks składający się z 12 tys. m kw. powierzchni biurowej. Do jego najemców należą m.in. Reuters, Dago i BZ WBK.

W ciągu ostatnich miesięcy Rockspring wprowadził do swojego portfela magazyn w Dortmund, obiekty logistyki magazynowej w Sztokholmie i Olympia Shopping Centre w Brnie. W ostatniej transakcji nabywcę reprezentował Jones Lang LaSalle.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Buskidomy na wynajem powiat M. Białystokdomy na sprzedaż gmina Krzynowłoga Maładomy na sprzedaż gmina Sitnodomy na wynajem w Kurowskie Chałupydomy na sprzedaż w Łopienie-Zyskachdomy na wynajem w Przypusta

Deweloperzy

);