Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rewitalizacja Wyspy Młyńskiej

2011-10-25

Rewitalizacja Wyspy Młyńskiej

Trwa rewitalizacja Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy. Na lata 2011-2012 przewidziany jest czwarty etap prac odbudowy zniszczonej części miasta.

Trwa rewitalizacja Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy. Na lata 2011-2012 przewidziany jest czwarty etap prac, które polegają na odbudowie zdegradowanych terenów sportowych na jej obszarze. W ramach tej inwestycji, przeprowadzona ma być rozbiórka starego budynku stanowiącego zaplecze klubu sportowego „Zawisza” i postawiony na jego miejscu nowy obiekt. Oprócz tego wybudowana zostanie przystań jachtowa, zjazd publiczny z ul. Tamka oraz baza noclegowa. Na prawym brzegu rzeki Brdy, od ul. Focha do Młynów Rothera, mają być przebudowane umocnienia wraz z pomostami i dalbami ochronnymi. Teren będzie również zagospodarowany poprzez wzniesienie murów oporowych, wykonanie dojścia, chodników, miejsc parkingowych.

Koszt projektu wynosi 19 434 378,46 zł. Na ten etap rewitalizacji uzyskano dofinansowanie z RPO WK-P na lata 2007-2013 w wysokości 5 685 999,99 zł oraz z budżetu państwa 1 009 940,23 zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Kaliszmieszkania na sprzedaż powiat M. Sopotdomy na wynajem gmina Lasowice Wielkiemieszkania na sprzedaż gmina Dąbrowa Tarnowskamieszkania na wynajem w Gorzkowiedomy na sprzedaż w Budach Garlińskichdomy na sprzedaż w Krzeczkowo-Starych Bieńkach

Deweloperzy

);